суббота, 20 мая 2017 г.

На допомогу Міністерству Кліматичної Магії

"Доброго дня всім!
Чи знаєте ви, що існує на Україні Міністерство кліматичної магії? Не чули про таке? Але воно й насправді є!.

Гадаєте, що воно займається чаклунством?
Ну, можна сказати, і так. Вже два роки поспіль це Міністерство намагається змінити клімат у школах. Його завдання-- зберегти нашу планету зеленою гарною та квітучою. Бо клімат всієї планети  залежить від клімату кожної оселі."

Такими словами почала свій виступ група шестикласників, яка завітала до наймолодших учнів нашої школи. Головною метою такого п ятихвилинного візиту стала участь у всеукраїнській акції, започаткованої учями Хмельницької загальноосвітньої школи ім. М. Чекмана. Розказали агітаторки і про те, що одна людина за рік може виробити не менш тони паперових відходів, а це -- 10 дерев, які потрібно переробити на потреби людині. Познайомили також і з Папероїдом, який так полюбився старшокласникам. Звісно, харчується він виключно використаним папіром, а також запропонували допомогти Міністерству та викликати Папероїдів до власних класних кімнат, щоб назбирати більше макулатури.
Ідея збирати макулатуру геть не нова. Але якраз ті маленькі листки шкільних зошитів, яких так багато у кожного учня, ми найчастіше викидаємо у сміття , а не складаємо, щоб зберегти та здати на макулатуру. Креативна вигадка хмельницьких шолярів -- чарівний Паперод-- допоможе і зібрати папір, і прикрасить кабінет, і не дасть забути, що ми всі повинні піклуватись про природні дари. а не тільки витрачати іх.
Ми прийняли естафету у Вишнівчицької школи , з якою вже не вперше працюємо на навчальних проектах. Завдяки віртуальному знайомству з вчителькою інформатики та математики Світланою Михайлівною Попель, діти різного віку обох шкіл співпрацюють разом та спостерігають за успіхами один одного. Звичайно, це стимулює до нових досягнень.
І хоча естафета повинна переходити від закладу до закладу лише через тиждень, нам, мабуть, повезло більш, ніж іншим. Травневі свята та напружене навчання наприкінці року не дозволили нам так швидко впоратись із завданням, тож ми закриваємо естафету цього навчального року, ми ж і відкриємо її у вересні. Залучайесь і ви до екологічної естафети і відчуйте на собі дію чарівної папероїдної магії!