понедельник, 11 апреля 2016 г.

Як допомагають Google-форми у роботі класного керівника

   Завтра в нашій школі № 65 міста Маріуполя проходитиме міський семінар з правового виховання. Цілий місяць готувалися до нього! Найцікавіші родзинки з власного досвіду підготували педагоги, завучі, психолог, класні керівники.
   Я відповідатиму за секцію, що розкриває використання  в виховній роботі класного керівника інформаційно-компьютерних технологій. Правове виховання у нашій школі відбувається за авторською програмою, що була складена завучем з ВР Могильною Наталею Миколаївною та педагогом - організатором Селезньовою Оленою Євгенівною.
   Мій 5-б клас-- це 32 дитини. Вони такі різні! Наближаючись до кінця навчального року, хотілося б побачити, які знання винесли діти з наших спільних бесід та класних годин.Які прогалини потрібно закривати першочергово у майбутньому? Які теми з правової освіти зацікавили та надали цінного досвіду?
   Пропоную гостям пройти анкетування таке саме, яке пройшли і мої діти нещодавно. та подивитись на технічний процес аналізу результатів.Єдина відміна-- це дозвіл на перегляд результатів опитування
    Я ілюструю свою доповідь презентацією, підготовлену за допомогою додатку Sway