вторник, 2 февраля 2016 г.

ПРОЕКТИ ДЛЯ 7 КЛАСУ І НЕ ТІЛЬКИ У OneNote

  Початок навчального року приніс багато змін, особливо у 7 класах, що почали займатись за новою програмою. Однією з особливостей цієї програми є акцент на проведенні проектів. Під час вивченні фізики та хімії кожен учень повинен обрати та провести хоча б один проект, презентувавши його в класі. В журналі відводиться окремий урок (або частина уроку) для захисту проектів.  Це вимагає від нас, вчителів, більш уваги та часу приділити допомозі учням, роз'яснюючи особливості нової форми самостійної роботи.
  Пропоную вам скористатись шаблоном для оформлення OneNote та проведення проектів.

Такой же точно шаблон только на русском языке
Звичайно, це лише шаблон, його потрібно змінити для кожного проекту, що Ви запропонуєте дітям. Але Ви вже будете мати постійні розділи: ПРОДУКТИ(РЕЗУЛЬТАТИ) ПРОЕКТУ та  ЕТАПИ РОБОТИ
Крім того, шаблон містить принципи складання ключових та тематичних питань, контрольні списки для оцінювання проміжних результатів, тест з самооцінювання (рефлексія) для учня.

Навіть, просто надавши для ознайомлення окремі розділи, Вам вдасться легше пояснити дітям що взагалі таке ПРОЕКТУВАННЯ, що саме Ви очікуєте від них.

   Для тих, хто зацікавився і хоче скористатись шаблоном для створення влсних проектів, надаю деякі рекомендації

  1. Скопіюйте шаблон для проектів 
  2. Скопіюйте папку для оцінювання проектів  http://1drv.ms/1VI5xX4   или то же на русском http://1drv.ms/1VI5VVp
  3. Змініть усі посилання на нові для власних контрольних списків на власній хмарі
  4. Ознайомтесь з питаннями рефлексії (самооцінювання). Вам доведеться скласти власний опитувальник з тими самими питаннями, або розробити власні. Та зробити на нього посилання у власний блокнот OneNote
Кроме того, предлагаю познакомиться с проектами, которые провожу уже 2- 3 года. Они на русском язке.
"Где делают снежинки?" по теме "Вода. Строение молекулы." проводила в 9 классе, теперь можно проводить и в 7. Второй проект имеет практическую часть, домашние опыты по изготовлению мыла. Для 11 класса с обязательной техникой безопасности. Впрочем, каждый может выбрать свой уровень проведения : "Мыловарение"
Пишіть, якщо будуть питання, або щось не вдасться скопіювати.
Також буду вдячна за конструктивну критику, бо, звісна річ, ШАБЛОН не є остаточним. Можливо, у Вас народиться чудова ідея ? Бажаю успіхів у проектуванні!!!